Kurucaşile Fm Proğramcıları

İsmail Güler

  Her gün saat 22:00 den 01:00 e kadar kurucaşile kapısuyu köyünden harika insan ve müthiş yetenek Şair İsmail Güler İle şiir ziyafetine doyamayacaksınız ayrıca isteklerinizi de yapabileceğiniz doyumsuz bir 3 saat sizlerle olacaktır.

 

   

Hamiyet

  Kurucaşile Kapısuyu köyünde doğmuş ve büyümüş olan ve şu anda istanbul'da bir reklam firması genel müdürü olarak görev yapmakta, Ayrıca kurucasilefm.com kurucusu kurucaşile ve kapısuyu na gönül vermiştir.  Proğramcıların isteklerini kırmayıp gün içerisinde arabesk müzik çalarak hemşerilerine müzik ziyafeti veriyor
   

Gökhan'la Makara

  Kapısuyu köyü gençlerinden ( kule gökhan ) kendisi kocaeli' nde kurumsal bir giyim firmasında satış müdürü olarak çalışmakta olup mesai saatleri dışında radyomuzun büyük bir dinleyicisi olan gençlerimize rock müzik ve değişik kendi tarzı ile unutulmayacak canlı telefon bağlantılarıyla harika dakikalar yaşatıyor.
   
 

Meçhul

  2000 yılında kapısuyu ile tanışıp bu köye aşık olan ve kendi köyü gibi benimsemiş ve köyün insanlarınıda çok seven bir radyo programcısı daha önceleri istanbulda karasal yayın yapan mert fm de uzun yıllaraca programcılık yapmıştır ve şu anda radyomuzda genel yayın yönetmeni olarak bizlere destekde olmaktadır. Radyoculuk haricinde halkla ilişkiler uzmanı olarak confidence advertising firmasında çalışmaktadır. Gün içerisinde bizlere pop müzik yayını vermektedir.